SpeakTX

Lapse kõne hindamine

LOGOPEEDIA PLATVORM

Kõneravi.ee eesmärk on muuta logopeediline protsess laste ja patsientide jaoks huvitavaks ja kaasahaaravaks ning pakkuda spetsialistidele tuge.

 

Keskkonda saab kohandada mitmetele seadmetele ja see on asukohast sõltumatu. Aitame muuta teraapiaseansid isikupäraseks ning anname paindlikkust ja suuremat kontrolli harjutuste üle.

Interaktiivsed Harjutused

Loodud rahvusvahelise kogenud logopeedide meeskonna poolt.

Harjutuskavad

Personaliseeritud teraapiaplaanid ja seansid individuaalsete eesmärkide saavutamiseks.

Videokonsultatsioonid

Spetsialistide ühendamine laste ja patsientidega üle videosilla.

Harjutuste Loomine

Looge oma harjutusi, kasutades ulatuslikku meediavaramut.

Kõneravi.ee aitab vähendada

kontaktteraapia sessioonide arvu

ja suurendada iseseisva töö mahtu.

LASTEAIAD & KOOLID

Kõneravi.ee saab kasutada nii lasteaias kui ka koolis. See sobib lastele alates 3. eluaastast, et harjutada koos logopeedi või õpetajatega. Harjutusi saab teha ka kodus koos vanematega.

KÕNE- & KEELEOSKUSTE ARENDAMINE

Kõneravi.ee aitab parandada laste kõne- ja keeleoskust. Interaktiivsed harjutused hõlmavad erinevaid vanuserühmi, keelevaldkondi ja -tasemeid. Lisaks kõne- ja keeleoskuse paranemisele aitab Kõneravi.ee muuta lapsi enesekindlamaks ja sotsiaalsemaks. 

SPETSIALISTIDE TOETAMINE & VÕIMESTAMINE

Kogu Kõneravi.ee platvormil kättesaadav materjal on samaväärne kontaktteraapiasessioonidel kasutatava materjaliga. Selle on loonud kogenud logopeedid.

Harjutused ja juhised on kergesti kättesaadavad ja neid saavad kasutada nii logopeedid kui ka õpetajad.

HAIGLAD & PRAKSISED

Kõneravi.ee saab kasutada kliinilises keskkonnas, et toetada nii spetsialiste kui ka erinevate haigustega patsiente, kes vajavad harjutusi kõne ja keele taastamiseks.

KÕNE- & KEELEOSKUSTE TAASTAMINE

Kõneravi.ee sobib traumajärgsetele patsientidele ja neuroloogiliste kahjustustega patsientidele (nt insult, sclerosis multiplex või Alzheimeri tõbi). 

 

Lisaks üldistele kõne arendamise harjutustele on kolm eraldi moodulit afaasia, düsfaagia või düsartriaga patsientidele.

 

TELEMEDITSIINI VÕIMALUSTE PAKKUMINE

Kõneravi.ee platvormil on veebipõhine konsultatsioonimoodul, kus spetsialistid saavad pakkuda teraapiaseansse videokõne kaudu. Isikupärastatud treeningplaanid aitavad patsiendi edusammudel silma peal hoida ja teraapiat distantsilt suunata.

See on tore, et lapsed juba ootavad seda hetke. klassis siseneme Kõneravi.ee keskkonda ja teeme harjutusi. Kui mõnes klassis ei ole seda planeeritud, siis õpilased kohe küsivad - kas me täna ei teegi arvutis harjutusi?
Ruuda Lind
Logopeed, Vanalinna Hariduskollegium

MEIE PARTNERID

Kõneravi.ee’l on partnereid ja kliente üle kogu Euroopa.